Preskočiť na obsah
Eva Todavčičová

Ostatné služby

Eva Todavčičová

Ostatné osobné služby i. n.

Obec
Rožňava
Od roku
2018
IČO
51 404 672

Eva Todavčičová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
048 01 Rožňava
Na trhu od
29. januára 2018
IČO
51 404 672
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.99)
Ostatné osobné služby i. n.

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Eva Todavčičová

Eva Todavčičová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rožňava. Podniká od 29. januára 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné osobné služby i. n.“ (96.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb osobného charakteru a masérske služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Eva Todavčičová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 404 672
Dátum vzniku
29. januára 2018
Miesto podnikania
048 01 Rožňava
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-12888
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.99)
Ostatné osobné služby i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 9. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Eva Todavčičová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

  • Masérske služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Eva Todavčičová?

Miesto podnikania je v obci 048 01 Rožňava.

Čím sa Eva Todavčičová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné osobné služby i. n.“ (96.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb osobného charakteru; masérske služby.

Aké je IČO – Eva Todavčičová?

IČO je 51 404 672.

Odkedy podniká Eva Todavčičová?

Podnikanie začalo 29. januára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Eva Todavčičová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese eva-todavcicova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.